شرایط و قوانین مدرسه طبیعت کاوی‌کنج

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی کاوی‌کنج به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت کاوی‌کنج و ثبت نام در دوره‌های تعریف شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات کاوی‌کنج است. توجه داشته باشید که ثبت نام در هر کدام از دوره‌ها در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین کاوی‌کنج از سوی کاربران عزیز است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 • در صورت انصراف موسسه از شرکت در برنامه، مبلغ پیش‌پرداخت بازگردانده نخواهد شد.
 • تجربه هواهای مختلف خود قسمتی از تجربه طبیعت برای کودک است، انصراف از برنامه به دلیل سردی یا گرمی هوا از سوی مدرسه طبیعت کاوی‌کنج مورد پذیرش نبوده و تنها در صورت اعلام تعطیلی از جانب آموزش و پرورش در روزهای هماهنگ شده، مبلغ پیش‌پرداخت مسترد خواهد شد.
 • در صورت برگزار نشدن برنامه با توافق طرفین در روز انتخابی، جلسه جایگزین آن با هماهنگی حداقل یک هفته از قبل، می‌تواند جایگزین شود.
 • در صورتی که به هر دلیل برنامه از سوی مدرسه طبیعت کاوی‌کنچ برگزار نشود، پیش‌پرداخت مسترد شده و یا با توافق با موسسه برنامه جایگزین در نظر گرفته می‌شود.
 • معلمین و مراقبین همراه کودکان در مدت برگزاری کارگاه می‌بایست در فضای مخصوص همراهان کودک قرار داشته باشند و نمی‌توانند به فضای فعالیت کودکان وارد شوند، یک نفر به نمایندگی از موسسه می‌تواند به مستندسازی فعالیت کودکان بپردازد.
 • تعداد کودکان حاضر در کارگاه مبتنی بر توافقی است که صورت گرفته است و مدرسه طبیعت کاوی‌کنج هیچ مسئولیتی در قبال کم و یا زیاد شدن تعداد کودکان ندارد، لازم به ذکر است که حداکثر ظرفیت پذیرش کودک در یک کارگاه 30 نفر می‌باشد.ساعت شروع برنامه موسسات 9:30 و پایان آن 11:30 می‌باشد؛ مسئولیت تأخیر در ورود، به عهده خود موسسه خواهد بود.

اینجانب …………………………… به نمایندگی …………………………. از قوانین مدرسه طبیعت کاوی‌کنج در برگزاری کارگاه کاملا آگاه هستم و تمامی این شرایط را پذیرفته‌ام.

مواردی که باید اطلاع‌رسانی شود:

 • هر کودک به هنگام ورود به مدرسه طبیعت کاوی‌کنج می‌بایست با خود پوشش و وسایل مناسب برای فعالیت داشته باشد، منظور از پوشش مناسب، لباس مناسب فصل و پوشیدن آن به صورت لایه لایه است که امکان کم و زیاد کردن لباس را بدهد، لباس آستینِ بلند داشته باشد و شلوار بلند باشد. رنگی یا گلی شدن لباس ایرادی نداشته باشد و کفش مناسب دویدن باشد. منظور از وسایل مناسب حداقل یک دست لباس و کفش اضافه، یک حوله کوچک، یک لیوان یا قمقمه آب شخصی و یک وعده چاشت سالم می‌باشد.
 • حیوانات در فضای مدرسه طبیعت آزاد هستند، در صورتی که از حیوانات می‌ترسید، حتما این موضوع را پیش از حضور در مدرسه طبیعت مدنظر قرار دهید.
 • لیست دقیق اسامی کودکان را حتما تا 24 ساعت قبل از روز برنامه به آدرس kavikonj@gmail.com برای ما ایمیل کنید، یا به شماره 09150602623 تلگرام کنید.
 • مواردی از قبیل سابقه ابتلا به حساسیت‌ خاص، بیماری خاص، آسیب‌دیدگی شدید، عمل جراحی و مواردی ازین دست را که نیاز است مدرسه طبیعت کاوی‌کنج در مورد کودکان از آن مطلع باشد، حتما تا 24 ساعت قبل از روز برنامه، به همراه لیست اسامی کودکان ارسال نمایید.

والدین عزیز، لطفا موارد زیر را به دقت مدنظر داشته باشید:

 • والدین به هیچ عنوان اجازه ورود به فضای فعالیتی کودکان را ندارند، تنها در شرایط خاص با هماهنگی دفتر ثبت‌نام و سرتسهیلگر اجازه حضور در کارگاه و فضای فعالیتی کودکان را می‌یابند.
 • والدین به هیچ عنوان نباید در زمان برگزاری کارگاه با سرتسهیلگر و تسهیلگران وارد گفتگو شوند و مواردی را که مایلند در مورد آن گفتگو کنند، می‌بایست به دفتر ثبت‌نام منتقل کنند.
 • در زمان حضور کودکتان در کارگاه، امکان تعامل شما با کودکان (کودک خودتان یا کودکان دیگر) وجود ندارد، در صورتی که بنا به ضرورت تعامل شما موردنیاز باشد، این موضوع با هماهنگی سرتسهیلگر از طریق دفتر ثبت‌نام به اطلاع شما خواهد رسید.
 • مدرسه طبیعت کاوی‌کنج تنها در روزهای ثبت‌نامی موظف به پذیرش کودکان است، بنابراین از آوردن کودکان بدون هماهنگی و ثبت‌نام قبلی جداً خودداری کنید.
 • لطفا از به همراه آوردن حیوان بدون هماهنگی با مسئولان مدرسه طبیعت خودداری کنید.
 • مسئولیت وسایلی (اسباب‌بازی، موبایل، تبلت و…) که کودکان با خود از خانه به همراه می‌آورند به عهده خود کودکان است. در صورتی که حساسیت خاصی بر روی این وسایل وجود دارد، از به همراه آوردن آن‌ها به مدرسه طبیعت خودداری کنید.
 • والدین موظفند در پایان برنامه کارگاه، در ساعت مقرر به دنبال کودک خود بیایند، مسئولیت کودک بعد از ساعت پایان کارگاه بر عهده والدین می‌باشد.
 • تحویل کودک به افرادی به جز افراد ذکر شده در لیست ثبت‌نام، یا برقراری تماس تلفنی با کودک از سمت افرادی خارج از لیست، تنها در صورت هماهنگی قبلی از سوی والدین امکان‌پذیر است.
 • بودن والدین در شروع حضور کودکشان در مدرسه طبیعت تا 5 جلسه مجاز است، بعد از آن در صورت نیاز به ادامه حضور این موضوع با هماهنگی دفتر ثبت‌نام و گروه تسهیلگری خواهد بود.

اینجانب………………… از قوانین مدرسه طبیعت کاوی‌کنج به تمامی آگاه هستم و در صورت ثبت‌نام کودک خود در برنامه‌های این مجموعه، از آن‌ها تبعیت می‌کنم.

مواردی که باید اطلاع‌رسانی شود:

 • هر کودک به هنگام ورود به مدرسه طبیعت کاوی‌کنج می‌بایست با خود پوشش و وسایل مناسب برای فعالیت داشته باشد، منظور از پوشش مناسب، لباس مناسب فصل و پوشیدن آن به صورت لایه لایه است که امکان کم و زیاد کردن لباس را بدهد، لباس آستینِ بلند داشته باشد و شلوار بلند باشد. رنگی یا گلی شدن لباس ایرادی نداشته باشد و کفش مناسب دویدن باشد. منظور از وسایل مناسب حداقل یک دست لباس و کفش اضافه، یک حوله کوچک، یک لیوان یا قمقمه آب شخصی و یک وعده چاشت سالم می‌باشد.
 • حیوانات در فضای مدرسه طبیعت آزاد هستند، در صورتی که از حیوانات می‌ترسید، حتما این موضوع را پیش از حضور در مدرسه طبیعت مدنظر قرار دهید.
 • برنامه چاشت هفتگی مدرسه طبیعت کاوی‌کنج به قرار زیر است:

روزهای هفتهچاشت
شنبهسیب زمینی آتشی / املت
یکشنبهلوبیا / نان و پنیر و گوجه
دوشنبهنان و پنیر و گوجه / پوره سیب زمینی
سه‌شنبهعدسی / نان و پنیر و گوجه
چهارشنبهمیوه (سیب یا موز) / کیک یزدی
پنج‌شنبهسیب زمینی آتشی / نان و پنیر و گوجه

دوست عزیز سلام.

از اینکه حضور شما را در کارگاه تسهیل‌گری کودک و طبیعت در کنار خود داریم، خوشحالیم.

لطفا قبل از ثبت‌نام موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 1. از آوردن کودک و همراه به کارگاه تسهیلگری جداً خودداری کنید.
 2. در صورتیکه همراه و یا کودک شما قصد بازدید از مدرسه طبیعت کاوی‌کنج را داشته باشند، با هماهنگی قبلی می‌توانند تنها در روز چهارشنبه 17 آذر ماه از امکانات مدرسه از ساعت 8 تا 13 استفاده نمایند. در نظر داشته باشید گروه سنی مجاز در مدرسه طبیعت کاوی‌کنج 3 تا 12 سال می‌باشد.
 3. در صورتیکه دارای ترس از حیوانات مانند سگ، گربه و … هستید، به هیچ عنوان در کارگاه ثبت‌نام نکنید.
 4. بعد از واریز پول و ثبت‌نام در کارگاه امکان انصراف از شرکت در کارگاه وجود ندارد.
 5. در صورتیکه گیاهخوار هستید، لطفا در ایمیلی که برای ثبت‌نام می‌فرستید به ما اطلاع دهید.

به امید تجربه‌ای پربار در کنار هم؛
مدرسه طبیعت کاوی‌کنج.