مدرسه طبیعت باغ فندق، فرزند مدرسه طبیعت کاوی کنج در سومین سال تولد کاوی‌کنج است. باغ فندق به روی کودکان  ۲ تا ۳٫۵ ساله گشوده شده است. در باغ فندق نیز نونهالان ما، امکان تجربه آزادانه طبیعت را دارند. خاک را بو می کشند، لمس می‌‌کنند، به آن شکل می‌دهند. در زمان‌های آغازین شکل‌گیری بازی‌های اجتماعی حضور در کنار دیگر همسالانشان را در فضای طبیعی تجربه می‌کنند. پستی‌ها و بلندی‌های متناسب با قامت تازه ایستاده ‌شان را تجربه می‌کنند. آب را لمس می‌کنند و با آن بازی می‌کنند و با ترس و شوق با حیوانات مدرسه ارتباط برقرار می‌کنند و …

حضور کودک در باغ فندق با توجه به اهمیتی که ارتباط او با مادرش، در کنار مادر خواهد بود تا بتواند همزمان شرایط امنیت روانی و ایمنی کودک را تامین کند و کارگاه‌ها به صورت والد و کودک برقرار خواهد شد.

مادران باغ فندق، به کمک تسهیلگران مدرسه طبیعت در شیوه متناسب برای کنش با فرزندانشان در بستری طبیعی توانمند می‌شوند تا بتوانند همچنان که در پی حفظ ایمنی کودک هستند، مجالی برای غنی شدن تجربه‌هایش در بستری که این امکان را برای کودک فراهم می‌آورد، فراهم کنند. به این ترتیب مادران وارد یک مسیر تعاملی یادگیرنده با تسهیلگران مدرسه در طی دوره والد و کودک مدرسه طبیعت باغ فندق خواهند بود.

جهت اطلاعات بیشتر از مدرسه طبیعت باغ فندق در کانال مدرسه طبیعت باغ فندق عضو شوید. 

شرایط ثبت نام:

اطلاع رسانی جهت شرکت در دوره توسط تلگرام به شماره ۰۹۱۵۰۶۰۲۶۲۳ 

حضور در بازدید مدرسه طبیعت باغ فندق

پرکردن رضایتنامه و ثبت نام دوره

به اشتراک بگذارید ...
Share on FacebookEmail this to someoneShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn